© Panorama van Pyhrn-Priel | Foto: TVB Pyhrn-Priel / Florian Lierzer
Panorama rond de vakantieregio Pyhrn-Priel.
ZoekZoeken
Sluiten

Fietspendelbus Steyrtal / Kalkalpen National Park fietspad

Hinterstoder, Oberösterreich, Österreich
  • Voor iedere weertype geschikt
  • Voor groepen geschikt
  • Geschikt voor kinderwagens

ga diensten rechtstreeks aan de Pyhrn-Priel Card

Steyrtal-fietspendel bus op aanvraag.
Fietsroute R8 Steyrtal-fietspad en R31 Kalkalpen Nationaalpark fietspad.

Eén route met de bus en de tweede met fietsplezier! Zo heeft u rustig de tijd om de omgeving in u op te nemen en ook voor een culinaire pauze.

TIJDSCHEMA van 1 mei tot 26 oktober 2022 van donderdag tot en met zondag en op feestdagen.

Bushalte                                                    Tijd_____
Spital am Pyhrn Stiftsparkplatz                 7.45 uur
Sportveld Windischgarsten                       7.55 uur
Hinterstoder busgarage Riedler                      8.00 uur
Benzinepomp Nationaalpark St. Pankraz      8.15 uur
Station Klaus, parkeerplaats                      8.25 uur
Leonstein Leonsteinerhof                          8.35 uur
Grünburg Museumsbahnhof                        8.45 uur
Steyr / Hotel Schwechaterhof             9:05 uur
*
Steyr / Hotel Schwechaterhof            9.15 uur
Grünburg Museumsbahnhof                        9.35 uur
Leonstein Leonsteinerhof                           9.45 uur
Station Klaus, parkeerplaats             9.55 uur
Benzinepomp Nationaalpark St. Pankraz       10:05 uur
Hinterstoder busgarage Riedler                       10.20 uur
Sportveld Windischgarsten                        10.25 uur
Hinterstoder Baumschlagerreith                10.30 uur
Spital am Pyhrn Stiftsparkplatz                  10.35 uur
*
Bushalte                                                    Tijd_____
Spital am Pyhrn Stiftsparkplatz                 15:45 uur
Sportveld Windischgarsten                       15.55 uur
Hinterstoder busgarage Riedler                      16.00 uur
Benzinepomp Nationaalpark St. Pankraz  16:15 uur
Station Klaus, parkeerplaats                 16.25 uur.
Leonstein Leonsteinerhof                         16.35 uur
Grünburg Museumsbahnhof                      16.45 uur
Steyr / Hotel Schwechaterhof           17:05 uur
*
Steyr / Hotel Schwechaterhof           17.15 uur
Grünburg Museumsbahnhof                      17:35 uur
Leonstein Leonsteinerhof                        17.45 uur
Station Klaus, parkeerplaats                 17:55 uur.
Benzinepompt Nationaalpark St. Pankraz     18.05 uur
Hinterstoder busgarage Riedler                      18.20 uur
Sportveld Windischgarsten                       18.25 uur
Hinterstoder Baumschlagerreith               18.30 uur
Spital am Pyhrn Stiftsparkplatz                 18.35 uur

Telefonisch reserveren minimaal 60 minuten voor vertrek.
Online reserveren tot uiterlijk 15.00 uur de dag ervoor.

 
Er is geen verplichting om te vervoeren.
Minimum aantal deelnemers per reisrichting: 2 volbetalende personen!


  • na afspraak
  • Aanmelden verplicht

Rustdag
  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
Bereikbaarheid/route

De lijn loopt van Spital am Pyhrn via Hinterstoder, Grünburg naar Steyr.
Er zijn andere haltes en cursussen langs de route.

Shuttle-service

Tussen Spital am Pyhrn, Hinterstoder en Steyr

Met openbaar vervoer
Met de auto - routeplanner
Algemene prijsinformatie

Steyr - Grünburg € 10
Grünburg - Klaus treinstation € 6
Treinstation Klaus - Nationalparkrast St. Pankraz € 6
Nationalparkrast St. Pankraz - Windischgarsten of Spital am Pyhrn € 6
St. Pankraz National Park Rest - Hinterstoder / Baumschlagerreith € 6

Betalingsmogelijkheden
overige betaalmogelijkheden
Contante betaling
Kortingen (leeftijd/groepen)
  • Kinderen
    6 - 15 jaar:
    Steyr - Grünburg € 5
    Grünburg - Klaus treinstation € 3
    Treinstation Klaus - Nationalparkrast St. Pankraz € 3
    Nationalparkrast St. Pankraz - Windischgarsten of Spital am Pyhrn € 3
    Rustplaats nationaal park St. Pankraz - Hinterstoder / Baumschlagerreith € 3
Kortingen (lidmaatschappen)
  • Pyhrn-Priel AktivCard
    Steyr - Grünburg € 8 ipv € 10 (kinderen 6-15 jaar € 5)
    Grünburg - Klaus treinstation € 5 ipv € 6 (kinderen 6-15 jaar € 3)
    Treinstation Klaus - Nationalparkrast St. Pankraz € 5 ipv € 6 (kinderen 6-15 jaar € 3)
    Nationalparkrast St. Pankraz - Windischgarsten of Spital am Pyhrn € 5 in plaats van € 6 (kinderen 6-15 jaar € 3)
    Nationalparkrast St. Pankraz - Hinterstoder / Baumschlagerreith € 5 ipv € 6 (kinderen 6-15 jaar € 3)
  • Pyhrn-Priel seizoenskaart
    Steyr - Grünburg € 8 ipv € 10 (kinderen 6-15 jaar € 5)
    Grünburg - Klaus treinstation € 5 ipv € 6 (kinderen 6-15 jaar € 3)
    Treinstation Klaus - Nationalparkrast St. Pankraz € 5 ipv € 6 (kinderen 6-15 jaar € 3)
    Nationalparkrast St. Pankraz - Windischgarsten of Spital am Pyhrn € 5 in plaats van € 6 (kinderen 6-15 jaar € 3)
    Nationalparkrast St. Pankraz - Hinterstoder / Baumschlagerreith € 5 ipv € 6 (kinderen 6-15 jaar € 3)
  • Vakantiebon Pyhrn-Priel
  • Voor iedere weertype geschikt
  • Voor groepen geschikt
  • Geschikt voor schoolklassen
  • Geschikt voor kinderen (van elke leeftijd)
  • Geschikt voor kinderwagens
  • Geschikt voor jongeren
  • Geschikt voor senioren
  • Voor alleenreizenden geschikt
  • Geschikt voor met vrienden
  • Geschikt voor twee
  • Kind mag mee
Seizoen
  • Voorjaar
  • Zomer
  • Herfst

Wendt u zich voor informatie tot het contact.

Contact & service


Fietspendelbus Steyrtal / Kalkalpen National Park fietspad
Nr. 20
4573 Hinterstoder

Telefoon +43 7564 5159
E-Mailoffice@riedler-reisen.at
Webwww.riedler-reisen.at/taxi-shuttle/…

Nu boekenNu boeken
https://www.riedler-reisen.at/taxi-shuttle/radshuttle/

Contactpersoon
Mijnheer Harald Riedler
Riedler Reisen & Touristik GmbH
Nr. 20
4573 Hinterstoder

Telefoon +43 7564 5159
E-Mailoffice@riedler-reisen.at
Webwww.radshuttle.at

wettelijke contactgegevens

Riedler Reisen & Touristik GmbH
Harald Riedler
Nr 20
AT-4573 Hinterstoder
office@riedler-reisen.at
http://www.riedler-reisen.at
UID: ATU61592002

Wij spreken de volgende talen

Duits
Engels

powered by TOURDATA