Blick von der Gowilalm - Foto: OÖ Tourismus/Röbl

Accommodatie boeken

Uw aanvraag

Aub alle * invullen.

Als u contact met ons opneemt via het formulier op de website of per e-mail, worden uw gegevens gedurende zes maanden bewaard om het verzoek te verwerken en in geval van vervolgvragen. We zullen deze informatie niet delen zonder uw toestemming.

naar het privacybeleid

Hotline en Contact

Bel ons of schrijf ons - we zullen u helpen!

Tourismusverband Pyhrn-Priel

Hauptstrasse 28
A-4580 Windischgarsten
Tel.: +43 (0)7562 5266 99
Fax: +43 (0)7562 5266 10
info@pyhrn-priel.net

Openingstijden:

Martina Hackl

Gast informatie, special interest group "hiking specialisten"

Monika Quatember

Gast informatie, school sporten, de top van ...
BOORD
Bgm. Gerhard Lindbichler +43 7564 8383 lindbichler@pyhrn-priel.net
Bgm. Ägidius Exenberger +43 7563 255 14 gidi.exenberger@gmx.at
Katharina Gössweiner +43 7562 7977 office@hotellavendel.at
DI Volkhard Maier +43 7584 3951 v.maier@kalkalpen.at
Georg Mitterschiffthaler +43 7562 5522 182 GMitterschiffthaler@jeldwen.com
Yvonne O'Shannassy +43 7564 20181 Yvonne@fleischerei.co.at
Franz Pachleitner, jun. +43 7564 5205 fp@intersport-pachleitner.at
Rainer Rohregger, MBA +43 7564 5275 rainer.rohregger@hiwu.at
Christian Schilcher +43 732 7277 160 christian.schilcher@oberoesterreich.at
DIRECTEUR
Mag. (FH) Marie-Louise Schnurpfeil +43 7562 5266 0 schnurpfeil@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL CONSULTANT IN WINDISCHGARSTEN
Gabi Alber +43 7562 5266 13 alber@pyhrn-priel.net
Jürgen Seebacher +43 7562 5266 22 seebacher@pyhrn-priel.net
Mag. Heidemarie Berger-Dietl +43 7562 5266 15 berger-dietl@pyhrn-priel.net
Christina Rumplmayr +43 7562 5266 rumplmayr@pyhrn-priel.net
Thomas Bamminger +43 7562 5266 16 bamminger@pyhrn-priel.net
Mag. Sandra Kraushofer +43 7562 5266 12 kraushofer@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL CONSULTANT IN HINTERSTODER
Martina Hackl +43 7564 5263 31 hinterstoder@pyhrn-priel.net
Monika Quatember +43 7564 5263 32 quatember@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL CONSULTANT IN SPITAL AM PYHRN
Edeltraud Angerer +43 7563 249 21 angerer@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije +43 7563 249 23 looije@pyhrn-priel.net