© Wandeling in de herfst | Foto: TVB Pyhrn-Priel / Florian Lierzer
Een wandelaar is onderweg voor de bergachtige achtergrond van de prielgroep.
© Wandeling in de herfst | Foto: TVB Pyhrn-Priel / Florian Lierzer
Een wandelaar is onderweg voor de bergachtige achtergrond van de prielgroep.

Hotline en Contact

Bel ons of schrijf ons - we zullen u helpen!

Tourismusverband Pyhrn-Priel

Bahnhofstraße 2
A-4580 Windischgarsten
Tel.: +43 (0)7562 5266
Fax: +43 (0)7562 5266 10
info@pyhrn-priel.net

Openingstijden:

© [Translate to Niederländisch:] Pyhrn-Priel Logo
 Logo der Urlaubsregion Pyhrn-Priel.
© Gerhard Lindbichler - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Gerhard Lindbichler
© Ägidius Exenberger
Ägidius Exenberger

Bgm. Ägidius Exenberger

Raad van toezicht - vertegenwoordigers van de burgemeesters
© Katharina Gössweiner - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Katharina Gössweiner
© Volkhard Maier - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
DI Volkhard Maier
© Georg Mitterschiffthaler - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Georg Mitterschiffthaler
© Yvonne O´Shannassy
Yvonne O´Shannassy
© Franz Pachleitner - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Franz Pachleitner
© Rainer Rohregger
Rainer Rohregger
© Christian Schilcher
Christian Schilcher

Christian Schilcher

Vertegenwoordigers van de LTO in de raad van commissarissen
© Marie-Louise Schnurpfeil
Marie-Louise Schnurpfeil
© Gabi Alber - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Schauer
Gabi Alber

Gabi Alber

Gast informatie, reclamemateriaal
© Jürgen Seebacher - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Schauer
Jürgen Seebacher

Jürgen Seebacher

Internet & IT, Training & Ondersteuning, Pyhrn-Priel Card, beurzen
© Christina Rumplmayr
Christina Rumplmayr
© Thomas Bamminger
Thomas Bamminger
© Sandra Kraushofer
Sandra Kraushofer
© Zäzilia Tannwalder
Zäzilia Tannwalder

Zäzilia Tannwalder

Gast informatie, Kalkalpen Nationaal Park
© Theresa Gschaider
Theresa Gschaider

Theresa Gschaider

Gastinformatie, boekhoudkundige assistent
© Monika Quatember - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Schauer
Monika Quatember

Monika Quatember

Gast informatie, school sporten, de top van ...
© Marjolein Looije - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Marjolein Looije

Marjolein Looije

Gastinformatie, fietsen, seminars, buiten
© Edeltraud Angerer
Edeltraud Angerer
© Marjolein Looije - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Marjolein Looije

Marjolein Looije

Gastinformatie, fietsen, seminars, buiten
© Hilde Dulk
Hilde Dulk
BOORD
Bgm. Gerhard Lindbichler
Voorzitter van de Raad van Commissarissen
+43 7564 8383lindbichler@pyhrn-priel.net
Bgm. Ägidius Exenberger
Raad van toezicht - vertegenwoordigers van de burgemeesters
+43 7563 255 14gidi.exenberger@gmx.at
Katharina Gössweiner
boord
+43 7562 7977office@hotellavendel.at
DI Volkhard Maier
Raad van Commissarissen
+43 7584 3951v.maier@kalkalpen.at
Georg Mitterschiffthaler
boord
+43 7562 5522 182GMitterschiffthaler@jeldwen.com
Yvonne O'Shannassy
Raad van Commissarissen
+43 7564 20181Yvonne@fleischerei.co.at
Franz Pachleitner, jun.
boord
+43 7564 5205fp@intersport-pachleitner.at
Rainer Rohregger, MBA
Raad van Commissarissen
+43 7564 5275rainer.rohregger@hiwu.at
Christian Schilcher
Vertegenwoordigers van de LTO in de raad van commissarissen
+43 732 7277 160christian.schilcher@oberoesterreich.at
DIRECTEUR
Mag. (FH) Marie-Louise Schnurpfeil
directrice
+43 7562 5266 0schnurpfeil@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL CONSULTANT IN WINDISCHGARSTEN
Gabi Alber
Gast informatie, reclamemateriaal
+43 7562 5266 13alber@pyhrn-priel.net
Jürgen Seebacher
Internet & IT, Training & Ondersteuning, Pyhrn-Priel Card, beurzen
+43 7562 5266 22seebacher@pyhrn-priel.net
Christina Rumplmayr
gast informatie
+43 7562 5266 11rumplmayr@pyhrn-priel.net
Thomas Bamminger
Gastinformatie, sociale media
+43 7562 5266 16bamminger@pyhrn-priel.net
Mag. Sandra Kraushofer
Gastinformatie, boekhouding
+43 7562 5266 12kraushofer@pyhrn-priel.net
Zäzilia Tannwalder
Gast informatie, Kalkalpen Nationaal Park
+43 7562 5266 17info-wdg@kalkalpen.at
Theresa Gschaider
Gastinformatie, boekhoudkundige assistent
+43 7562 5266 15gschaider@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL CONSULTANT IN HINTERSTODER
Monika Quatember
Gast informatie, school sporten, de top van ...
+43 7564 5263 32quatember@pyhrn-priel.net
Katharina Antensteiner
Gastinformatie
+43 7564 5263 31antensteiner@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije
Gastinformatie, fietsen, seminars, buiten
+43 7563 249 23looije@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL CONSULTANT IN SPITAL AM PYHRN
Edeltraud Angerer
Gastinformatie, museum
+43 7563 249 21angerer@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije
Gastinformatie, fietsen, seminars, buiten
+43 7563 249 23looije@pyhrn-priel.net
Hilde Dulk
Gast informatie, museum
+43 7563 249 25dulk@pyhrn-priel.net