Blick von der Gowilalm - Foto: OÖ Tourismus/Röbl

Accommodatie boeken

Uw aanvraag

Aub alle * invullen.

Als u contact met ons opneemt via het formulier op de website of per e-mail, worden uw gegevens gedurende zes maanden bewaard om het verzoek te verwerken en in geval van vervolgvragen. We zullen deze informatie niet delen zonder uw toestemming.

naar het privacybeleid

Hotline en Contact

Bel ons of schrijf ons - we zullen u helpen!

Tourismusverband Pyhrn-Priel

Bahnhofstraße 2
A-4580 Windischgarsten
Tel.: +43 (0)7562 5266
Fax: +43 (0)7562 5266 10
info@pyhrn-priel.net

Openingstijden:

Martina Hackl

Gast informatie, special interest group "hiking specialisten"

Monika Quatember

Gast informatie, school sporten, de top van ...
BOORD
Bgm. Gerhard Lindbichler
Voorzitter van de Raad van Commissarissen
+43 7564 8383lindbichler@pyhrn-priel.net
Bgm. Ägidius Exenberger
Raad van toezicht - vertegenwoordigers van de burgemeesters
+43 7563 255 14gidi.exenberger@gmx.at
Katharina Gössweiner
boord
+43 7562 7977office@hotellavendel.at
DI Volkhard Maier
Raad van Commissarissen
+43 7584 3951v.maier@kalkalpen.at
Georg Mitterschiffthaler
boord
+43 7562 5522 182GMitterschiffthaler@jeldwen.com
Yvonne O'Shannassy
Raad van Commissarissen
+43 7564 20181Yvonne@fleischerei.co.at
Franz Pachleitner, jun.
boord
+43 7564 5205fp@intersport-pachleitner.at
Rainer Rohregger, MBA
Raad van Commissarissen
+43 7564 5275rainer.rohregger@hiwu.at
Christian Schilcher
Vertegenwoordigers van de LTO in de raad van commissarissen
+43 732 7277 160christian.schilcher@oberoesterreich.at
DIRECTEUR
Mag. (FH) Marie-Louise Schnurpfeil
directrice
+43 7562 5266 0schnurpfeil@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL CONSULTANT IN WINDISCHGARSTEN
Gabi Alber
Gast informatie, reclamemateriaal
+43 7562 5266 13alber@pyhrn-priel.net
Jürgen Seebacher
Internet & IT, Training & Ondersteuning, Pyhrn-Priel Card, beurzen
+43 7562 5266 22seebacher@pyhrn-priel.net
Christina Rumplmayr
gast informatie
+43 7562 5266rumplmayr@pyhrn-priel.net
Thomas Bamminger
Gastinformatie, sociale media
+43 7562 5266 16bamminger@pyhrn-priel.net
Mag. Sandra Kraushofer
Gastinformatie, boekhouding
+43 7562 5266 12kraushofer@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije
Gastinformatie, fietsen, seminars, buiten
+43 7563 249 23looije@pyhrn-priel.net
Zäzilia Tannwalder
Gast informatie, Kalkalpen Nationaal Park
+43 7562 5266 17panormaturm@kalkalpen.at
PYHRN-PRIEL CONSULTANT IN HINTERSTODER
Martina Hackl
Gast informatie, special interest group "hiking specialisten"
+43 7564 5263 31hinterstoder@pyhrn-priel.net
Monika Quatember
Gast informatie, school sporten, de top van ...
+43 7564 5263 32quatember@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL CONSULTANT IN SPITAL AM PYHRN
Edeltraud Angerer
Gastinformatie, museum
+43 7563 249 21angerer@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije
Gastinformatie, fietsen, seminars, buiten
+43 7563 249 23looije@pyhrn-priel.net
Hilde Dulk
Gast informatie, museum
+43 7563 249 25dulk@pyhrn-priel.net