Blick von der Gowilalm - Foto: OÖ Tourismus/Röbl

Rezervace ubytování

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Pokud nás kontaktujete prostřednictvím formuláře na webových stránkách nebo e-mailem, vaše data budou uchovávána po dobu šesti měsíců pro zpracování žádosti a v případě následných otázek. Tyto informace nebudeme sdílet bez vašeho souhlasu.

zásady ochrany osobních údajů

Martina Hackl

Guest informace, zájmová skupina „turistické odborníci“

Monika Quatember

Guest informace, školní sportovní, vrchol ...
DESKA
Bgm. Gerhard Lindbichler +43 7564 8383 lindbichler@pptv.at
Bgm. Ägidius Exenberger +43 7563 255 14 gidi.exenberger@gmx.at
Katharina Gössweiner +43 7562 7977 office@hotellavendel.at
DI Volkhard Maier +43 7584 3951 v.maier@kalkalpen.at
Georg Mitterschiffthaler +43 7562 5522 182 GMitterschiffthaler@jeldwen.com
Yvonne O'Shannassy +43 7564 20181 Yvonne@fleischerei.co.at
Franz Pachleitner, jun. +43 7564 5205 fp@intersport-pachleitner.at
Rainer Rohregger, MBA +43 7564 5275 rainer.rohregger@hiwu.at
Christian Schilcher +43 732 7277 160 christian.schilcher@oberoesterreich.at
PYHRN-PRIEL PORADCE VE WINDISCHGARSTEN
Gabi Alber +43 7562 5266 13 alber@pyhrn-priel.net
Jürgen Seebacher +43 7562 5266 22 seebacher@pyhrn-priel.net
Mag. Heidemarie Berger-Dietl +43 7562 5266 15 berger-dietl@pyhrn-priel.net
Christina Rumplmayr +43 7562 5266 rumplmayr@pyhrn-priel.net
Thomas Bamminger +43 7562 5266 16 bamminger@pyhrn-priel.net
Mag. Sandra Kraushofer +43 7562 5266 12 kraushofer@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL PORADCE V HINTERSTODERU
Martina Hackl +43 7564 5263 31 hinterstoder@pyhrn-priel.net
Monika Quatember +43 7562 5266 19 quatember@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL KONZULTANT V SPITAL AM PYHRN
Edeltraud Angerer +43 7563 249 21 angerer@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije +43 7563 249 23 looije@pyhrn-priel.net