© Túra na podzim | Foto: TVB Pyhrn-Priel / Florian Lierzer
Turista je na cestě před horskou kulisou skupiny priel.
© Túra na podzim | Foto: TVB Pyhrn-Priel / Florian Lierzer
Turista je na cestě před horskou kulisou skupiny priel.

Hotline a kontaktní

Zavolejte nám nebo napište nám - my vám pomůžeme!

Tourismusverband Pyhrn-Priel

Bahnhofstraße 2
A-4580 Windischgarsten
Tel.: +43 (0)7562 5266
Fax: +43 (0)7562 5266 10
info@pyhrn-priel.net

Otevírací doba:

© Gerhard Lindbichler - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Gerhard Lindbichler
© Ägidius Exenberger
Ägidius Exenberger
© Katharina Gössweiner - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Katharina Gössweiner
© Volkhard Maier - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
DI Volkhard Maier
© Georg Mitterschiffthaler - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Georg Mitterschiffthaler
© Yvonne O´Shannassy
Yvonne O´Shannassy
© Franz Pachleitner - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Franz Pachleitner
© Rainer Rohregger
Rainer Rohregger
© Christian Schilcher
Christian Schilcher
© Gabi Alber - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Schauer
Gabi Alber

Gabi Alber

Guest informace, reklamní materiály
© Jürgen Seebacher - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Schauer
Jürgen Seebacher

Jürgen Seebacher

Internet & IT, školení a podpora, Pyhrn-Priel Card, veletrhy
© Christina Rumplmayr
Christina Rumplmayr
© Sandra Kraushofer
Sandra Kraushofer
© Theresa Gschaider
Theresa Gschaider

Theresa Gschaider

Informace pro hosty, účetní asistent
© Zäzilia Tannwalder
Zäzilia Tannwalder

Zäzilia Tannwalder

Informace o hostech, Národní park Kalkalpen
© Monika Quatember - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Schauer
Monika Quatember

Monika Quatember

Guest informace, školní sportovní, vrchol ...
© Edeltraud Angerer
Edeltraud Angerer
© Marjolein Looije - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Marjolein Looije

Marjolein Looije

Informace pro hosty, jízda na kole, semináře, venkovní
© Hilde Dulk
Hilde Dulk
DESKA
Bgm. Gerhard Lindbichler
Předseda dozorčí rady
+43 7564 8383lindbichler@pptv.at
Bgm. Ägidius Exenberger
Dozorčí rada - zástupci starostů
+43 7563 255 14gidi.exenberger@gmx.at
Katharina Gössweiner
deska
+43 7562 7977office@hotellavendel.at
DI Volkhard Maier
dozorčí rada
+43 7584 3951v.maier@kalkalpen.at
Georg Mitterschiffthaler
deska
+43 7562 5522 182GMitterschiffthaler@jeldwen.com
Yvonne O'Shannassy
dozorčí rada
+43 7564 20181Yvonne@fleischerei.co.at
Franz Pachleitner, jun.
deska
+43 7564 5205fp@intersport-pachleitner.at
Rainer Rohregger, MBA
dozorčí rada
+43 7564 5275rainer.rohregger@hiwu.at
Christian Schilcher
Zástupci LTO v dozorčí radě
+43 732 7277 160christian.schilcher@oberoesterreich.at
PYHRN-PRIEL PORADCE VE WINDISCHGARSTEN
Gabi Alber
Guest informace, reklamní materiály
+43 7562 5266 13alber@pyhrn-priel.net
Jürgen Seebacher
Internet & IT, školení a podpora, Pyhrn-Priel Card, veletrhy
+43 7562 5266 22seebacher@pyhrn-priel.net
Christina Rumplmayr
Guest informace
+43 7562 5266 11rumplmayr@pyhrn-priel.net
Mag. Sandra Kraushofer
Informace hosta, účetnictví
+43 7562 5266 12kraushofer@pyhrn-priel.net
Theresa Gschaider
Informace pro hosty, účetní asistent
+43 7562 5266 15gschaider@pyhrn-priel.net
Zäzilia Tannwalder
Informace o hostech, Národní park Kalkalpen
+43 7562 5266 17info-wdg@kalkalpen.at
PYHRN-PRIEL PORADCE V HINTERSTODERU
Monika Quatember
Guest informace, školní sportovní, vrchol ...
+43 7562 5266 19quatember@pyhrn-priel.net
Katharina Antensteiner
Informace pro hosty
+43 7564 5263 31antensteiner@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL KONZULTANT V SPITAL AM PYHRN
Edeltraud Angerer
Informace pro hosty, muzeum
+43 7563 249 21angerer@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije
Informace pro hosty, jízda na kole, semináře, venkovní
+43 7563 249 23looije@pyhrn-priel.net
Hilde Dulk
Informace pro hosty, muzeum
+43 7563 249 25dulk@pyhrn-priel.net