© Panoráma Pyhrn-Priel | Foto: TVB Pyhrn-Priel / Florian Lierzer
Panoráma kolem rekreační oblasti Pyhrn-Priel.
HledámHledat
Zavřít

Hotline a kontaktní

Zavolejte nám nebo napište nám - my vám pomůžeme!

Tourismusverband Pyhrn-Priel

Bahnhofstraße 2
A-4580 Windischgarsten
Tel.: +43 (0)7562 5266
Fax: +43 (0)7562 5266 10
info@pyhrn-priel.net

Otevírací doba:

© Gerhard Lindbichler - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Gerhard Lindbichler
© Ägidius Exenberger
Ägidius Exenberger

Bgm. Ägidius Exenberger

Dozorčí rada - zástupci starostů
© Katharina Gössweiner - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Katharina Gössweiner
© Volkhard Maier - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
DI Volkhard Maier
© Herbert Mair
Herbert Mair
© Georg Mitterschiffthaler - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Georg Mitterschiffthaler
© Yvonne O´Shannassy
Yvonne O´Shannassy
© Franz Pachleitner - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Franz Pachleitner
© Rainer Rohregger
Rainer Rohregger
© Christian Schilcher
Christian Schilcher
© Jürgen Seebacher - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Schauer
Jürgen Seebacher

Jürgen Seebacher

Internet & IT, školení a podpora, Pyhrn-Priel Card, veletrhy
© Christina Rumplmayr
Christina Rumplmayr
© Sandra Kraushofer
Sandra Kraushofer

Mag. Sandra Kraushofer

Informace hosta, účetnictví
© Theresa Gschaider
Theresa Gschaider

Theresa Gschaider

Informace pro hosty, účetní asistent
© Brigitte Schöngruber
Brigitte Schöngruber
© Theresa Baumschlager
Theresa Baumschlager

Theresa Baumschlager

Informace pro hosty, digitální správa
© Zäzilia Tannwalder
Zäzilia Tannwalder

Zäzilia Tannwalder

Informace o hostech, Národní park Kalkalpen
© Monika Quatember - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Schauer
Monika Quatember

Monika Quatember

Guest informace, školní sportovní, vrchol ...
© Katharina Antensteiner
Katharina Antensteiner
© Katharina Mitterbuchner
Katharina Mitterbuchner
© Edeltraud Angerer
Edeltraud Angerer

Edeltraud Angerer

Informace pro hosty, muzeum
© Marjolein Looije - Foto: TVB Pyhrn-Priel/Hinterramskogler
Marjolein Looije

Marjolein Looije

Informace pro hosty, jízda na kole, semináře, venkovní
© Hilde Dulk
Hilde Dulk

Hilde Dulk

Informace pro hosty, muzeum
DESKA
Bgm. Gerhard Lindbichler
Předseda dozorčí rady
+43 7564 8383lindbichler@pptv.at
Bgm. Ägidius Exenberger
Dozorčí rada - zástupci starostů
+43 7563 255 14gidi.exenberger@gmx.at
Katharina Gössweiner
deska
+43 7562 7977office@hotellavendel.at
DI Volkhard Maier
dozorčí rada
+43 7584 3951v.maier@kalkalpen.at
Herbert Mayr
dozorčí rada
+43 7562 7430herbert@sperlhof.at
Georg Mitterschiffthaler
deska
+43 7562 5522 182GMitterschiffthaler@jeldwen.com
Yvonne O'Shannassy
dozorčí rada
+43 7564 20181Yvonne@fleischerei.co.at
Franz Pachleitner, jun.
deska
+43 7564 5205fp@intersport-pachleitner.at
Rainer Rohregger, MBA
dozorčí rada
+43 7564 5275rainer.rohregger@hiwu.at
Christian Schilcher
Zástupci LTO v dozorčí radě
+43 732 7277 160christian.schilcher@oberoesterreich.at
PYHRN-PRIEL PORADCE VE WINDISCHGARSTEN
Jürgen Seebacher
Internet & IT, školení a podpora, Pyhrn-Priel Card, veletrhy
+43 7562 5266 22seebacher@pyhrn-priel.net
Christina Rumplmayr
Guest informace
+43 7562 5266 11rumplmayr@pyhrn-priel.net
Mag. Sandra Kraushofer
Informace hosta, účetnictví
+43 7562 5266 12kraushofer@pyhrn-priel.net
Theresa Gschaider
Informace pro hosty, účetní asistent
+43 7562 5266 15gschaider@pyhrn-priel.net
Brigitte Schöngruber
Informace o hostu
+43 7562 5266 18schoengruber@pyhrn-priel.net
Theresa Baumschlager
Informace pro hosty, digitální správa
+43 7562 5266 16baumschlager@pyhrn-priel.net
Zäzilia Tannwalder
Informace o hostech, Národní park Kalkalpen
+43 7562 5266 17info-wdg@kalkalpen.at
PYHRN-PRIEL PORADCE V HINTERSTODERU
Monika Quatember
Guest informace, školní sportovní, vrchol ...
+43 7562 5266 19quatember@pyhrn-priel.net
Katharina Antensteiner
Informace pro hosty
+43 7564 5263 31antensteiner@pyhrn-priel.net
Katharina Mitterbuchner
informace o hostech
+43 7564 5263 33mitterbuchner@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL KONZULTANT V SPITAL AM PYHRN
Edeltraud Angerer
Informace pro hosty, muzeum
+43 7563 249 21angerer@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije
Informace pro hosty, jízda na kole, semináře, venkovní
+43 7563 249 23looije@pyhrn-priel.net
Hilde Dulk
Informace pro hosty, muzeum
+43 7563 249 25dulk@pyhrn-priel.net