Turista je na cestě před horskou kulisou skupiny priel.Turista je na cestě před horskou kulisou skupiny priel.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Pokud nás kontaktujete prostřednictvím formuláře na webových stránkách nebo e-mailem, vaše data budou uchovávána po dobu šesti měsíců pro zpracování žádosti a v případě následných otázek. Tyto informace nebudeme sdílet bez vašeho souhlasu.

zásady ochrany osobních údajů

Hotline a kontaktní

Zavolejte nám nebo napište nám - my vám pomůžeme!

Martina Hackl

Guest informace, zájmová skupina „turistické odborníci“

Monika Quatember

Guest informace, školní sportovní, vrchol ...
DESKA
Bgm. Gerhard Lindbichler
Předseda dozorčí rady
+43 7564 8383lindbichler@pptv.at
Bgm. Ägidius Exenberger
Dozorčí rada - zástupci starostů
+43 7563 255 14gidi.exenberger@gmx.at
Katharina Gössweiner
deska
+43 7562 7977office@hotellavendel.at
DI Volkhard Maier
dozorčí rada
+43 7584 3951v.maier@kalkalpen.at
Georg Mitterschiffthaler
deska
+43 7562 5522 182GMitterschiffthaler@jeldwen.com
Yvonne O'Shannassy
dozorčí rada
+43 7564 20181Yvonne@fleischerei.co.at
Franz Pachleitner, jun.
deska
+43 7564 5205fp@intersport-pachleitner.at
Rainer Rohregger, MBA
dozorčí rada
+43 7564 5275rainer.rohregger@hiwu.at
Christian Schilcher
Zástupci LTO v dozorčí radě
+43 732 7277 160christian.schilcher@oberoesterreich.at
PYHRN-PRIEL PORADCE VE WINDISCHGARSTEN
Gabi Alber
Guest informace, reklamní materiály
+43 7562 5266 13alber@pyhrn-priel.net
Jürgen Seebacher
Internet & IT, školení a podpora, Pyhrn-Priel Card, veletrhy
+43 7562 5266 22seebacher@pyhrn-priel.net
Christina Rumplmayr
Guest informace
+43 7562 5266rumplmayr@pyhrn-priel.net
Thomas Bamminger
Informace pro hosty, sociální média
+43 7562 5266 16bamminger@pyhrn-priel.net
Mag. Sandra Kraushofer
Informace hosta, účetnictví
+43 7562 5266 12kraushofer@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije
Informace pro hosty, jízda na kole, semináře, venkovní
+43 7563 249 23looije@pyhrn-priel.net
Zäzilia Tannwalder
Informace o hostech, Národní park Kalkalpen
+43 7562 5266 17info-wdg@kalkalpen.at
PYHRN-PRIEL PORADCE V HINTERSTODERU
Martina Hackl
Guest informace, zájmová skupina „turistické odborníci“
+43 7564 5263 31hinterstoder@pyhrn-priel.net
Monika Quatember
Guest informace, školní sportovní, vrchol ...
+43 7562 5266 19quatember@pyhrn-priel.net
PYHRN-PRIEL KONZULTANT V SPITAL AM PYHRN
Edeltraud Angerer
Informace pro hosty, muzeum
+43 7563 249 21angerer@pyhrn-priel.net
Marjolein Looije
Informace pro hosty, jízda na kole, semináře, venkovní
+43 7563 249 23looije@pyhrn-priel.net
Hilde Dulk
Informace pro hosty, muzeum
+43 7563 249 25dulk@pyhrn-priel.net