© Prohlídka elektrokola v prázdninové oblasti Pyhrn-Priel | Foto: TVB Pyhrn-Priel / Florian Lierzer
© Prohlídka elektrokola v prázdninové oblasti Pyhrn-Priel | Foto: TVB Pyhrn-Priel / Florian Lierzer
Pár jezdí na e-kole v přírodě.

Cyklistika dovolená

HledámHledat
Zavřít

Cykloautobus Steyrtal / Kalkalpen National Park cyklostezka

Hinterstoder, Oberösterreich, Österreich
  • vhodné za každého počasí
  • vhodné pro skupiny
  • vhodné pro kočárky

přejít přímo na Pyhrn-Priel Card služby

Poptávkově orientovaná cyklostezka Steyrtal „Od počátku k ústí“ po cyklotrase R8 Steyrtal a cyklotrase Kalkalpen v národním parku R31

Jedna trasa autobusem a druhá s potěšením z jízdy na kole!

ČASOVÝ HARMONOGRAM od 1. května do 26. října 2022 od čtvrtka do neděle a o státních svátcích

Čas                                                              zastavení_____
Spital am Pyhrn Stiftsparkplatz                     7.45 hod.
Sportovní hřiště Windischgarsten                 7.55 hodin.
Hinterstoder autobusová hala Riedler           8.00 hodin.
Zastávka národního parku St. Pankraz         8.15 hod.
Nádraží Klaus parkoviště                               8.25 hod.
Leonstein Leonsteinerhof                               8.35 hod.
Grünburg Museumbahnhof                            8.45 hod.
City Point Steyr / Schwechaterhof                   9:05
*
City Point Steyr / Schwechaterhof                   9.15 hod.
Grünburg Museumbahnhof                              9.35 hod.
Leonstein Leonsteinerhof                                9.45 hod.
parkoviště Klaus Bahnhof                                9.55 hodin.
Odpočívadlo národního parku St. Pankraz     10:05.
Hinterstoder autobusová hala Riedler             10.20 hodin.
Sportovní hřiště Windischgarsten                    10.25 hodin.
Hinterstoder Baumschlagerreith                     10.30 hodin
Spital am Pyhrn Stiftsparkplatz                        10:35
*

Čas                                                              zastavení_____
Spital am Pyhrn Stiftsparkplatz                    15:45
Sportovní hřiště Windischgarsten                 15:55.
Hinterstoder autobusová hala Riedler          16 hodin.
Odpočinek národního parku St. Pankraz      16:15.
parkoviště Klaus Bahnhof                             16:25.
Leonstein Leonsteinerhof                              16:35 hod.
Grünburg Museumbahnhof                           16:45 hod.
City Point Steyr / Schwechaterhof                 17:05
*
City Point Steyr / Schwechaterhof                 17:15
Grünburg Museumbahnhof                           17:35
Leonstein Leonsteinerhof                              17.45 hod.
parkoviště Klaus Bahnhof                              17:55.
Odpočívadlo národního parku St. Pankraz    18:05.
Hinterstoder autobusová hala Riedler           18:20 hodin.
Sportovní hřiště Windischgarsten                 18:25.
Hinterstoder Baumschlagerreith                   18:30
Spital am Pyhrn Stiftsparkplatz                     18:35

Rezervace telefonicky minimálně 60 minut před odjezdem.
Online rezervace nejpozději den předem do 15:00.

 
Neexistuje žádná povinnost nosit.
Minimální počet účastníků na směr jízdy: 2 plně platící osoby!


  • po dohodě
  • Přihláška nutná

dny pracovního klidu / zavírací dny
  • Pondělí
  • Úterý
  • Středa
dosažitelnost / příjezd

Linka vede ze Spital am Pyhrn přes Hinterstoder, Grünburg do Steyru.
Na trase jsou další zastávky a kurzy.

kyvadlová přeprava

Mezi Spital am Pyhrn, Hinterstoder a Steyr

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
Všeobecné informace o cenách

Steyr – Grünburg 10 €
Vlakové nádraží Grünburg - Klaus 6 €
Vlakové nádraží Klaus - Nationalparkrast St. Pankraz 6 €
Nationalparkrast St. Pankraz - Windischgarsten nebo Spital am Pyhrn 6 €
Odpočinek národního parku St. Pankraz - Hinterstoder / Baumschlagerreith 6 €

možnosti placení
Jiné možnosti platby
placení v hotovosti
Slevy (věk / skupiny)
  • děti
    6-15 let:
    Steyr - Grünburg 5 €
    Vlakové nádraží Grünburg - Klaus 3 €
    Vlakové nádraží Klaus - Nationalparkrast St. Pankraz 3 €
    Nationalparkrast St. Pankraz - Windischgarsten nebo Spital am Pyhrn 3 €
    Odpočívadlo národního parku St. Pankraz - Hinterstoder / Baumschlagerreith 3 €
členské slevy
  • Pyhrn-Priel AktivKarta
    Steyr - Grünburg 8 EUR místo 10 EUR (děti 6-15 let 5 EUR)
    Nádraží Grünburg - Klaus 5 EUR místo 6 EUR (děti 6-15 let 3 EUR)
    Nádraží Klaus - Nationalparkrast St. Pankraz 5 € místo 6 € (děti 6-15 let 3 €)
    Nationalparkrast St. Pankraz - Windischgarsten nebo Spital am Pyhrn 5 € místo 6 € (děti 6-15 let 3 €)
    Nationalparkrast St. Pankraz - Hinterstoder / Baumschlagerreith 5 € místo 6 € (děti 6-15 let 3 €)
  • karta Pyhrn-Priel SaisonCard
    Steyr - Grünburg 8 EUR místo 10 EUR (děti 6-15 let 5 EUR)
    Nádraží Grünburg - Klaus 5 EUR místo 6 EUR (děti 6-15 let 3 EUR)
    Nádraží Klaus - Nationalparkrast St. Pankraz 5 € místo 6 € (děti 6-15 let 3 €)
    Nationalparkrast St. Pankraz - Windischgarsten nebo Spital am Pyhrn 5 € místo 6 € (děti 6-15 let 3 €)
    Nationalparkrast St. Pankraz - Hinterstoder / Baumschlagerreith 5 € místo 6 € (děti 6-15 let 3 €)
  • Poukaz na dovolenou Pyhrn-Priel
  • Vhodné za každého počasí
  • Vhodné pro skupiny
  • Vhodné pro školní třídy
  • Vhodné pro děti (v libovolném věku)
  • Vhodné pro kočárky
  • Vhodné pro mladistvé
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro jednotlivce
  • Vhodné s přáteli
  • Vhodné ve dvou
  • Vhodné s dítětem
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Cykloautobus Steyrtal / Kalkalpen National Park cyklostezka
Nr. 20
4573 Hinterstoder

telefon +43 7564 5159
E-Mailoffice@riedler-reisen.at
webwww.riedler-reisen.at/taxi-shuttle/…

teď rezervovatteď rezervovat
https://www.riedler-reisen.at/taxi-shuttle/radshuttle/

kontaktní osoba
pan Harald Riedler
Riedler Reisen & Touristik GmbH
Nr. 20
4573 Hinterstoder

telefon +43 7564 5159
E-Mailoffice@riedler-reisen.at
webwww.radshuttle.at

Zákonné kontaktní údaje

Riedler Reisen & Touristik GmbH
Harald Riedler
Nr 20
AT-4573 Hinterstoder
office@riedler-reisen.at
http://www.riedler-reisen.at
UID: ATU61592002

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA